Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Ohlédnutí

Vážení přátelé, závodníci a příznivci TRIOLA Cupu,

Dovolete v krátkosti zhodnotit sezonu 2017, která měla zahájení prvním závodem na Polygronu v Mostě a zde také byla sezona 2017 zakončena posledním závodem, ve kterém se rozhodovalo o konečném pořadí.
Závody probíhaly v Chomutově, Hradišti, Janově na Svahové a také v Ročově, což je obzvláště krásná trať, na kterou nás přivedli Igor Šauer a Jan Skořepa. Nádherný je také kopec ve směru Horní Jiřetín - Nová Ves v Horách, který má již letitou tradici. Po roční přestávce se také závodilo na zajímavé trati v Místě.

Je třeba poděkovat všem městům, obcím a úřadům za to , že nám umožnily vstup do jejich katastrů a my mohli tyto krásné tratě absolvovat. Obec Nová Ves v Horách nám umožnila představit závodní vozidla na jejich obecních slavnostech a tím dala možnost dětem usednout za volant závodních speciálů.
Dne 9.9.2017 jsme měli možnost představit se na slavnostech v Proboštově. Na místní komunikaci jsme zde mohli předvést vozidla v plné síle a povozit veřejnost, což se setkalo s velkým ohlasem.

Pan Robert Cebe přišel s myšlenkou dělat mimo závodění také něco pro veřejnost a proto jsme se spojili s nadačním fondem „Cesta proti bolesti“. Po společné schůzce s vedením nadačního fondu započal výběr dobrovolných příspěvků z řad jezdců, mechaniků a ostatních členů týmů. 
Na slavnostním zakončení naší sezony v kulturním domě Malé Březno u Mostu byla slavnostně předána vybraná finanční částka v celkové výši 22 000,- Kč. Tato částka byla rozdělena mezi dvě vybrané postižené děti. V této aktivitě chceme pokračovat i v příští sezoně 2018.

Vedení TRIOLA Cupu chce všem účastníkům poděkovat za účast na závodech a popřát hodně štěstí, zdraví a spokojenosti o vánočních svátcích a také mnoho úspěchů v novém roce 2018.

Těšíme se na Vás

 
 

Triola cup 17.12.2017, 20:35 712x