Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky Chomutov - Blatno | 24. 8. 2019

Výsledky podle tříd

1. Černý Ctibor

E1 4x4
1:17.20 1:15.25 2:33
2. Kolčava Radek

E1 nad 2000
1:20.25 1:20.25 2:41
+8
3. Pišta Michal

E1 do 2000
1:22.26 1:20.84 2:43
+10
4. Pišta Martin

E1 nad 2000
1:22.79 1:22.79 2:45
+12
5. Dyršmíd Pavel

E1 do 2000
1:22.96 1:23.20 2:46
+13
6. Palme Key

E1 nad 2000
1:25.61 1:23.25 2:47
+14
7. Boček Jiří ml.

E1 nad 2000
1:24.20 1:23.88 2:48
+15
8. Hlavatý Petr

E1 4x4
1:24.56 1:24.58 2:49
+16
9. Straka Petr

E1 do 1600
1:25.02 2:52
+19
10. Novotný Milan

E1 nad 2000
1:26.46 1:26.97 2:53
+20
11. Boček Jiří

E1 do 1600
1:26.85 1:26.98 2:54
+21
12. Hanžl Robert

E1 do 1600
1:29.17 1:27.40 2:56
+23
13. Wainer Pavel

E1 do 2000
1:28.00 1:27.57 2:56
+23
14. Hlavatá Lenka

E1 4x4
1:30.47 1:28.37 2:57
+24
15. Procházka Milan

SE nad 1800
1:31.29 1:29.64 2:59
+26
16. Hosnedl Jan

SE nad 1800
1:30.93 1:29.65 3:00
+27
17. Cikán Radek

SE do 1800
1:30.06 1:39.22 3:02
+29
18. Titěra Vladimír

E1 nad 2000
1:32.32 1:31.03 3:03
+30
19. Ribola Miroslav

SE nad 1800
1:32.30 1:32.73 3:05
+32
20. Šinágl Milan

H do 1400
1:33.19 3:06
+33
21. Čížek Jiří

H do 1600
1:33.35 1:35.86 3:07
+34
22. David Filip

SE nad 1800
1:33.65 1:34.52 3:08
+35
23. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
1:33.74 3:09
+36
24. Franc Jiří

E1 nad 2000
1:35.72 1:34.18 3:10
+37
25. Blažek Jan

E1 do 900
1:34.33 1:35.60 3:10
+37
26. Tajč Tomáš

E1 nad 2000
1:35.02 1:35.43 3:10
+37
27. Šauer Igor

E1 do 1400
1:35.05 1:35.91 3:11
+38
28. Jurka Milan

E1 do 1400
1:35.56 3:12
+39
29. Novák Petr

E1 do 900
1:37.78 1:36.37 3:14
+41
30. Štefan Bronislav

H do 1600
1:37.89 1:38.01 1:36.73 3:15
+42
31. Franc Martin

E1 nad 2000
1:37.38 1:37.59 3:15
+42
32. Kudrna Miroslav

SE do 1800
1:39.19 1:37.98 3:16
+43
33. Lorenz Thomas

H nad 2000
1:38.35 3:17
+44
34. Valkus Antonín

SE do 1800
1:39.06 1:38.48 3:17
+44
35. Novák Petr ml.

SE do 1800
1:41.47 1:39.84 1:38.64 3:18
+45
36. Kondratiev Martin

H nad 2000
1:41.65 1:40.07 1:40.06 3:20
+47
37. Thomas Marcel

SE nad 1800
1:42.37 1:41.92 1:40.20 3:22
+49
38. Oršula Pavel

E1 do 1400
1:45.14 1:41.59 3:25
+52
39. Jícha Aleš

SE do 1300
1:44.35 1:45.21 1:44.24 3:28
+55
40. Husák Jiří

SE do 1800
1:47.53 1:44.28 3:30
+57
41. Kovář Marek

H nad 2000
1:44.64 1:49.17 3:31
+58
42. Blažek Vladimír

E1 do 900
1:50.66 1:49.22 3:40
+67
43. Anders Zdeněk

H do 1400
1:50.81 1:49.26 3:40
+67

Výsledky podle tříd