Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky Horní Jiřetín - 2.den | 30. 6. 2019

Výsledky podle tříd

1. Černý Ctibor

E1 4x4
2:26.51 2:27.72 4:54
2. Homola Matyáš

E1 4x4
2:37.48 2:40.10 2:37.94 5:15
+21
3. Pišta Michal

E1 do 2000
2:39.84 2:41.19 5:21
+27
4. Pišta Martin

E1 nad 2000
2:42.43 2:41.48 5:24
+30
5. Boček Jiří ml.

E1 nad 2000
2:44.19 2:42.56 2:42.48 5:25
+31
6. Kašpar Michal

E1 do 1600
2:43.79 2:43.01 5:27
+33
7. Straka Petr

E1 do 1600
2:47.99 2:45.58 2:45.18 5:31
+37
8. Moscato Paolo

E1 do 2000
3:09.83 2:48.90 2:49.03 5:38
+44
9. Hrubý Michal

Formule/prototypy
2:50.85 2:48.33 5:39
+45
10. Boček Jiří

E1 do 1600
2:50.78 2:50.72 2:48.74 5:39
+45
11. Stejskal Tomáš

E1 do 1400
2:51.62 2:50.60 5:42
+48
12. Václav Čech

E1 do 1600
2:54.79 2:51.71 2:53.34 5:45
+51
13. Verbič Miroslav

E1 nad 2000
2:55.75 2:54.09 2:53.48 5:47
+53
14. Šplíchal Jiří ml.

H do 2000
2:58.07 2:59.97 2:58.79 5:57
+63
15. Robert Cebe

E1 4x4
3:00.81 2:59.62 6:00
+66
16. Kašparová Martina

E1 do 1600
3:07.71 3:02.12 2:59.47 6:01
+67
17. Ribola Miroslav

SE nad 1800
3:02.03 3:00.63 3:01.31 6:02
+68
18. Procházka Milan

SE nad 1800
3:02.53 3:00.04 6:03
+69
19. Andrys František

H do 1600
3:00.60 3:03.33 3:07.80 6:04
+70
20. Jens Griessbach

E1 do 1600
3:03.69 3:01.00 3:02.98 6:04
+70
21. Falk Klaus

E1 nad 2000
3:05.57 3:02.96 3:02.13 6:05
+71
22. David Filip

SE nad 1800
3:03.26 3:03.96 3:05.22 6:07
+73
23. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
3:05.05 3:02.41 3:05.97 6:07
+73
24. Šátek Jakub

E1 do 1600
3:07.53 304.78 3:03.47 6:08
+74
25. Petříková Zuzana

E1 nad 2000
3:07.70 3:06.75 3:03.42 6:10
+76
26. Novák Petr

E1 do 900
3:07.81 3:05.28 3:05.11 6:10
+76
27. Blažek Jan

E1 do 900
3:08.03 3:03.38 6:11
+77
28. Štefan Bronislav

H do 1600
3:06.27 3:06.60 3:07.29 6:13
+79
29. Stephani Manuel

H do 1600
3:10.12 3:07.78 3:05.63 6:13
+79
30. Křepelka Lukáš

E1 do 2000
3:09.52 3:07.30 3:08.44 6:16
+82
31. Thomas Lorenz

H nad 2000
3:10.96 3:12.04 6:23
+89
32. Novák Petr ml.

SE do 1800
3:13.45 3:13.26 6:29
+95
33. Babický Petr

SE do 1800
3:17.17 3:15.17 3:13.64 6:29
+95
34. Kondratiev Martin

H nad 2000
3:15.07 3:13.79 6:29
+95
35. Vrzal Lubomír

H do 1600
3:15.70 3:13.87 6:30
+96
36. Thomas Marcel

SE nad 1800
3:14.44 3:15.62 3:20.74 6:30
+96
37. Husák Jiří

SE do 1800
3:19.63 3:18.25 3:19.60 6:39
+105
38. Babík Martin

E1 do 900
3:28.80 3:25.83 3:30.74 6:54
+120
39. Blažek Vladimír

E1 do 900
3:36.05 3:28.73 7:04
+130
40. Bursa Jan ml.

Formule/prototypy
3:35.27 3:36.01 3:37.54 7:11
+137
41. Kubová Denisa

H do 1400
338.76 3:36.62 3:37.96 7:14
+140
42. Král Marek

H do 1400
3:45.15 3:40.61 3:40.71 7:21
+147

Výsledky podle tříd