Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky Horní Jiřetín | 29. 6. 2019

Výsledky podle tříd

1. Černý Ctibor

E1 4x4
2:28.18 2:28.16 4:56
2. Černý Miroslav

E1 do 1600
2:33.33 2:33.94 5:07
+11
3. Pišta Michal

E1 do 2000
2:41.48 2:40.60 5:22
+26
4. Palme Kay

E1 nad 2000
2:42.69 2:41.59 5:24
+28
5. Kašpar Michal

E1 do 1600
2:43.69 2:41.77 5:25
+29
6. Pišta Martin

E1 nad 2000
2:44.67 2:43.57 5:27
+31
7. Stejskal Tomáš

E1 do 1400
2:51.42 2:51.47 5:43
+47
8. Hlavatý Petr

E1 4x4
2:52.16 2:52.73 5:45
+49
9. Václav Čech

E1 do 1600
2:53.93 2:52.02 5:46
+50
10. Boček Jiří

E1 do 1600
2:54.22 2:51.76 5:46
+50
11. Baďura Svatopluk

E1 do 2000
2:55.12 2:55.26 5:50
+54
12. Cebe Robert

E1 4x4
2:57.28 2:58.90 5:56
+60
13. Hrubý Michal

Formule/prototypy
2:57.88 2:59.95 5:58
+62
14. Verbič Miroslav

E1 nad 2000
3:02.72 3:00.66 6:03
+67
15. Ribola Miroslav

SE nad 1800
3:04.55 3:03.66 6:08
+72
16. David Filip

SE nad 1800
3:05.14 3:03.81 6:09
+73
17. Kašparová Martina

E1 do 1600
3:04.73 3:04.86 6:10
+74
18. Karas Kamil

H do 1400
3:05.58 3:04.17 6:10
+74
19. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
3:08.02 3:04.19 6:12
+76
20. Franc Jiří

E1 nad 2000
3:06.73 3:05.73 6:13
+77
21. Štefan Bronislav

H do 1600
3:07.87 3:06.06 6:14
+78
22. Andrys František

H do 1600
3:02.94 3:12.20 6:15
+79
23. Milan Procházka

SE nad 1800
3:08.25 3:07.93 6:16
+80
24. Šauer Igor

E1 do 1400
3:10.57 3:08.72 6:19
+83
25. Blažek Jan

E1 do 900
3:10.11 3:10.07 6:20
+84
26. Hlavatá Lenka

E1 4x4
3:13.89 3:07.32 6:21
+85
27. Křepelka Lukáš

E1 do 2000
3:10.87 3:11.86 6:22
+86
28. Petříková Zuzana

E1 nad 2000
3:11.11 3:14.12 6:25
+89
29. Hendrich Jiří

E1 nad 2000
3:15.95 3:10.66 6:27
+91
30. Thomas Lorenz

H nad 2000
3:16.00 3:15.98 6:32
+96
31. Novák Petr

E1 do 900
3:15.56 3:16.75 6:32
+96
32. Thomas Marcel

SE nad 1800
3:17.90 3:17.08 6:35
+99
33. Tomáš Tajč

E1 nad 2000
3:12.82 3:22.43 6:35
+99
34. Franc Martin

E1 nad 2000
3:21.87 3:15.65 6:38
+102
35. Novák Petr ml.

SE do 1800
3:17.79 3:20.58 6:38
+102
36. Husák Jiří

SE do 1800
3:21.30 3:19.31 6:41
+105
37. Lubomír Vrzal

H do 1600
3:22.01 3:19.87 6:42
+106
38. Kondratiev Martin

H nad 2000
3:21.16 3:21.49 6:43
+107
39. Babický Petr

SE do 1800
3:22.45 3:26.86 6:49
+113
40. Anders Zdeněk

H do 1400
3:26.50 3:26.00 6:52
+116
41. Jícha Aleš

SE do 1300
3:28.95 3:27.79 6:57
+121
42. Svoboda Zdeněk

SE nad 1800
3:33.25 3:29.73 7:03
+127
43. Babík Martin

E1 do 900
3:34.79 3:35.04 7:10
+134
44. Kubová Denisa

H do 1400
3:35.92 3:39.95 7:16
+140
45. Bursa Jan ml.

Formule/prototypy
3:44.26 3:44.71 7:29
+153
46. Kuba Aleš

H do 1400
3:51.82 3:40.97 7:33
+157

Výsledky podle tříd