Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Výsledky podle tříd Horní Jiřetín | 29. 6. 2019

Absolutní výsledky

SE do 1300
1. Jícha Aleš

SE do 1300
3:28.95 3:27.79 6:57
SE do 1800
1. Novák Petr ml.

SE do 1800
3:17.79 3:20.58 6:38
2. Husák Jiří

SE do 1800
3:21.30 3:19.31 6:41
+3
3. Babický Petr

SE do 1800
3:22.45 3:26.86 6:49
+11
SE nad 1800
1. Ribola Miroslav

SE nad 1800
3:04.55 3:03.66 6:08
2. David Filip

SE nad 1800
3:05.14 3:03.81 6:09
+1
3. Milan Procházka

SE nad 1800
3:08.25 3:07.93 6:16
+8
4. Thomas Marcel

SE nad 1800
3:17.90 3:17.08 6:35
+27
5. Svoboda Zdeněk

SE nad 1800
3:33.25 3:29.73 7:03
+55
E1 4x4
1. Černý Ctibor

E1 4x4
2:28.18 2:28.16 4:56
2. Hlavatý Petr

E1 4x4
2:52.16 2:52.73 5:45
+49
3. Cebe Robert

E1 4x4
2:57.28 2:58.90 5:56
+60
4. Hlavatá Lenka

E1 4x4
3:13.89 3:07.32 6:21
+85
E1 do 1400
1. Stejskal Tomáš

E1 do 1400
2:51.42 2:51.47 5:43
2. Šauer Igor

E1 do 1400
3:10.57 3:08.72 6:19
+36
E1 do 1600
1. Černý Miroslav

E1 do 1600
2:33.33 2:33.94 5:07
2. Kašpar Michal

E1 do 1600
2:43.69 2:41.77 5:25
+18
3. Václav Čech

E1 do 1600
2:53.93 2:52.02 5:46
+39
4. Boček Jiří

E1 do 1600
2:54.22 2:51.76 5:46
+39
5. Kašparová Martina

E1 do 1600
3:04.73 3:04.86 6:10
+63
E1 do 2000
1. Pišta Michal

E1 do 2000
2:41.48 2:40.60 5:22
2. Baďura Svatopluk

E1 do 2000
2:55.12 2:55.26 5:50
+28
3. Křepelka Lukáš

E1 do 2000
3:10.87 3:11.86 6:22
+60
E1 do 900
1. Blažek Jan

E1 do 900
3:10.11 3:10.07 6:20
2. Novák Petr

E1 do 900
3:15.56 3:16.75 6:32
+12
3. Babík Martin

E1 do 900
3:34.79 3:35.04 7:10
+50
E1 nad 2000
1. Palme Kay

E1 nad 2000
2:42.69 2:41.59 5:24
2. Pišta Martin

E1 nad 2000
2:44.67 2:43.57 5:27
+3
3. Verbič Miroslav

E1 nad 2000
3:02.72 3:00.66 6:03
+39
4. Franc Jiří

E1 nad 2000
3:06.73 3:05.73 6:13
+49
5. Petříková Zuzana

E1 nad 2000
3:11.11 3:14.12 6:25
+61
6. Hendrich Jiří

E1 nad 2000
3:15.95 3:10.66 6:27
+63
7. Tomáš Tajč

E1 nad 2000
3:12.82 3:22.43 6:35
+71
8. Franc Martin

E1 nad 2000
3:21.87 3:15.65 6:38
+74
Formule/prototypy
1. Hrubý Michal

Formule/prototypy
2:57.88 2:59.95 5:58
2. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
3:08.02 3:04.19 6:12
+14
3. Bursa Jan ml.

Formule/prototypy
3:44.26 3:44.71 7:29
+91
H do 1400
1. Karas Kamil

H do 1400
3:05.58 3:04.17 6:10
2. Anders Zdeněk

H do 1400
3:26.50 3:26.00 6:52
+42
3. Kubová Denisa

H do 1400
3:35.92 3:39.95 7:16
+66
4. Kuba Aleš

H do 1400
3:51.82 3:40.97 7:33
+83
H do 1600
1. Štefan Bronislav

H do 1600
3:07.87 3:06.06 6:14
2. Andrys František

H do 1600
3:02.94 3:12.20 6:15
+1
3. Lubomír Vrzal

H do 1600
3:22.01 3:19.87 6:42
+28
H nad 2000
1. Thomas Lorenz

H nad 2000
3:16.00 3:15.98 6:32
2. Kondratiev Martin

H nad 2000
3:21.16 3:21.49 6:43
+11

Absolutní výsledky