Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky Hradiště - Rusová | 21. 9. 2019

Výsledky podle tříd

1. Černý Ctibor

E1 4x4
2.32.41 2:32.23 2:32
2. Palme Key

E1 nad 2000
2:47.23 2:45.93 2:46
+14
3. Kolčava Radek

E1 nad 2000
2:50.27 2:48.60 2:47.09 2:47
+15
4. Pišta Martin

E1 nad 2000
2:50.66 2:48.08 3:07.17 2:48
+16
5. Pišta Michal

E1 do 2000
2:49.63 2:48.65 2:49
+17
6. Kašpar Michal

E1 do 1600
2:50.51 2:50.17 2:52.12 2:50
+18
7. Moscato Paolo

E1 do 2000
2:58.54 2:52.08 2:51.30 2:51
+19
8. Hanžl Robert

E1 do 1600
2:51.52 2:51.66 2:52
+20
9. Boček Jiří ml.

E1 nad 2000
2:52.23 2:56.15 2:52
+20
10. Dyršmíd Pavel

E1 do 2000
2:56.85 2:54.72 2:55.93 2:55
+23
11. Hlavatý Petr

E1 4x4
2:55.59 2:55.43 2:56.14 2:55
+23
12. Boček Jiří

E1 do 1600
2.58.66 2:57.43 2:57
+25
13. Partsch Kevin

H nad 2000
3:02.52 2.59.28 2:59
+27
14. Weig Alexander

E1 nad 2000
3:05.91 3:00.09 3:00.60 3:00
+28
15. Baďura Svatopluk

E1 do 2000
3:01.26 3:00.26 3:02.64 3:00
+28
16. Verbič Miroslav

E1 nad 2000
3.01.25 3:01.08 3:02.21 3:01
+29
17. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
3:03.60 3.04.41 3:02.31 3:02
+30
18. Procházka Milan

SE nad 1800
3:04.49 3:02.61 3:06.53 3:03
+31
19. Kašparová Martina

E1 do 1600
3:05.98 3:05.07 3:02.76 3:03
+31
20. Hlavatá Lenka

E1 4x4
3:10.23 3:09.23 3:06.11 3:06
+34
21. Červený Miroslav

H nad 2000
3:06.34 3:07.90 3:06
+34
22. Falk Klaus

E1 nad 2000
3:10.95 3:09.86 3:13.27 3:10
+38
23. Šauer Igor

E1 do 1400
3:17.40 3:10.51 3:11
+39
24. Skořepa Jan

H do 1400
3:10.92 3:13.24 3:10.66 3:11
+39
25. Čížek Jiří

H do 1600
3:12.10 3:10.88 3:11.32 3:11
+39
26. Blažek Jan

E1 do 900
3:11.78 3:12.25 3:12
+40
27. Petříková Zuzana

E1 nad 2000
3:15.18 3:12.99 3:20.72 3:13
+41
28. Thomas Lorenz

H nad 2000
3:13.05 3:16.86 3:13
+41
29. Cebe Robert

E1 4x4
3.13.46 3:13
+41
30. Andrys František

H do 1600
3:14.79 3.25.37 3:17.07 3:15
+43
31. Šinágl Milan

H do 1400
3:17.96 3:16.34 3:17
+45
32. Kondratiev Martin

H nad 2000
3:18.48 3:17.85 3:19.44 3:18
+46
33. Štefan Bronislav

H do 1600
3:23.86 3:19.72 3.18.71 3:19
+47
34. Pilník Jakub

E1 do 1600
3:25.46 3:22.45 3:19.10 3:19
+47
35. Ribola Miroslav

SE nad 1800
3:21.00 3.20.17 3:20
+48
36. Bystřický Pavel

E1 do 1400
3:20.41 3:21.08 3:24.50 3:20
+48
37. Kudrna Miroslav

SE do 1800
3:23.30 3:55.59 3:20.49 3:21
+49
38. Novák Petr ml.

SE do 1800
3:22.11 3:40.13 3:23.21 3:22
+50
39. Kovář Marek

H nad 2000
3:38.91 3:26.35 3:29.30 3:26
+54
40. Novák Petr

E1 do 900
3:27.39 3:39.05 3:27
+55
41. Thomas Marcel

SE nad 1800
3:31.28 3:30.98 3:31
+59
42. Homuta Vojtěch

H nad 2000
3:44.93 3:38.11 3:38.11 3:38
+66
43. Husák Jiří

SE do 1800
3:38.51 3:39.05 3:38
+66
44. Anders Zdeněk

H do 1400
3:48.22 3:41.56 3:40.98 3:41
+69
45. Králová Jana

SE do 1300
3:42.61 3:41.64 3:44.76 3:42
+70
46. Veselý Zdeněk

SE do 1300
3:46.55 3:43.75 3:48.06 3:44
+72
47. Blažek Vladimír

E1 do 900
3:52.15 3:46.72 3:47
+75
48. Krňák Jiří

E1 do 1400
4:00.46 4:00
+88

Výsledky podle tříd