Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky III. závod Hradiště | 18. 5. 2019

Výsledky podle tříd

1. Černý Ctibor

E1 4x4
2:37.26 2:38.46 5:15.72
2. Hruška Jiří

E1 nad 2000
2:41.69 2:42.41 2:43.59 5:24.10
+8.38
3. Pašek Petr

E1 4x4
2:43.83 2:47.60 5:31.43
+15.71
4. Pešek Vladimír

E1 4x4
2:47.91 2:46.84 2:47.90 5:34.74
+19.02
5. Palme Kay

E1 nad 2000
2:51.66 2:49.53 2:48.62 5:38.15
+22.43
6. Pišta Michal

E1 do 2000
2:50.52 2:50.63 5:41.15
+25.43
7. Kašpar Michal

E1 do 1600
2:53.34 2:52.54 2:52.29 5:44.83
+29.11
8. Pišta Martin

E1 nad 2000
2:54.16 2:53.30 5:47.46
+31.74
9. Bursa Luděk

E1 4x4
2:54.00 2:54.67 2:55.87 5:48.67
+32.95
10. Dyršmíd Pavel

E1 do 2000
2:57.67 2:57.33 2:56.10 5:53.43
+37.71
11. Baďura Svatopluk

E1 do 2000
2:56.92 2:58.61 2:56.87 5:53.79
+38.07
12. Bursa Jan

E1 4x4
2:55.90 2:59.45 2:57.94 5:53.84
+38.12
13. Moscato Paolo

E1 do 2000
2:59.25 2:58.06 2:57.44 5:55.50
+39.78
14. Hlavatý Petr

E1 4x4
3:01.57 2:59.52 2.56.37 5:55.89
+40.17
15. Hanžl Robert

E1 do 1600
2:58.47 2:58.65 5:57.12
+41.4
16. Wainer Pavel

E1 do 2000
3:01.39 3:01.90 6:03.29
+47.57
17. Palme Maximilian

E1 do 1600
3:03.35 3:03.59 3:02.90 6:06.25
+50.53
18. Boček Jiří

E1 do 1600
3:06.47 3:04.80 3:02.52 6:07.32
+51.6
19. Václav Čech

E1 do 1600
3:04.35 3:05.95 3:03.06 6:07.41
+51.69
20. Boček Jiří ml.

E1 do 1600
3:12.10 3:08.19 3:08.19 6:16.38
+60.66
21. Hlavatá Lenka

E1 4x4
3:14.74 3:09.25 3:09.08 6:18.33
+62.61
22. Šinágl Milan

H do 1400
3:09.12 3:10.33 6:19.45
+63.73
23. Šplíchal Jiří ml.

H do 2000
3:11.58 3:08.64 6:20.22
+64.5
24. Hosnedl Jan

SE nad 1800
3:10.73 3:10.98 3:10.47 6:21.20
+65.48
25. Andrys František

H do 1600
3:15.72 3:10.20 3:12.85 6:23.05
+67.33
26. Kašparová Martina

E1 do 1600
3:21.42 3:12.06 3:14.03 6:26.09
+70.37
27. Šauer Igor

E1 do 1400
3:14.15 3:12.90 6:27.05
+71.33
28. Čížek Jiří

H do 1600
3:14.81 3:14.58 3:12.56 6:27.14
+71.42
29. Cikán Radek

SE do 1800
3:15.54 3:14.03 3:13.56 6:27.59
+71.87
30. Šplíchal Jiří st.

H nad 2000
4:05.23 3:10.40 3:18.00 6:28.40
+72.68
31. Procházka Milan

SE nad 1800
3:14.56 3:14.41 6:28.97
+73.25
32. Blažek Jan

E1 do 900
3:17.74 3:15.06 3:18.26 6:32.08
+76.36
33. Hendrich Jiří

E1 do 2000
3:16.98 3:15.65 3:17.58 6:32.63
+76.91
34. Babický Petr

SE do 1800
3:31.32 3:19.00 3:19.05 6:38.05
+82.33
35. Novák Petr

E1 do 900
3:19.04 3:20.75 6:39.79
+84.07
36. Bystřický Pavel

E1 do 1400
3:20.31 3:20.79 3:23.37 6:41.10
+85.38
37. Franc Jiří

E1 nad 2000
3:24.46 3:23.15 3:23.55 6:46.70
+90.98
38. Kudrna Miroslav

SE do 1800
3:22.36 3:26.33 3:26.77 6:48.69
+92.97
39. Kondratiev Martin

H nad 2000
3:24.35 3:29.15 3:24.84 6:49.19
+93.47
40. Franc Martin

E1 nad 2000
3:24.78 3:26.47 6:51.25
+95.53
41. Novák Petr ml.

SE do 1800
3:28.23 3:26.17 3:26.76 6:52.93
+97.21
42. Hetzel Sven

SE do 1800
3:29.04 3:29.89 3:29.13 6:58.17
+102.45
43. Nauš Jiří

SE nad 1800
3:32.57 3:30.26 3:29.55 6:59.81
+104.09
44. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
3:41.03 3:36.15 3:34.69 7:10.84
+115.12
45. Blažek Vladimír

E1 do 900
3:45.43 3:41.38 3:45.26 7:26.64
+130.92
46. Anders Zdeněk

H do 1400
3:47.44 3:47.05 3:43.94 7:30.99
+135.27
47. Veselý Zdeněk

SE do 1300
3:55.82 3:48.05 3:46.10 7:34.15
+138.43
48. Bursa Jan ml.

4:00.76 3:57.01 3:57.48 7:54.49
+158.77
49. Babík Martin

E1 do 900
3:57.08 3:57.90 7:54.98
+159.26

Výsledky podle tříd