Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Výsledky podle tříd III. závod Hradiště | 18. 5. 2019

Absolutní výsledky

1. Bursa Jan ml.

4:00.76 3:57.01 3:57.48 7:54.49
SE do 1300
1. Veselý Zdeněk

SE do 1300
3:55.82 3:48.05 3:46.10 7:34.15
SE do 1800
1. Cikán Radek

SE do 1800
3:15.54 3:14.03 3:13.56 6:27.59
2. Babický Petr

SE do 1800
3:31.32 3:19.00 3:19.05 6:38.05
+10.46
3. Kudrna Miroslav

SE do 1800
3:22.36 3:26.33 3:26.77 6:48.69
+21.1
4. Novák Petr ml.

SE do 1800
3:28.23 3:26.17 3:26.76 6:52.93
+25.34
5. Hetzel Sven

SE do 1800
3:29.04 3:29.89 3:29.13 6:58.17
+30.58
SE nad 1800
1. Hosnedl Jan

SE nad 1800
3:10.73 3:10.98 3:10.47 6:21.20
2. Procházka Milan

SE nad 1800
3:14.56 3:14.41 6:28.97
+7.77
3. Nauš Jiří

SE nad 1800
3:32.57 3:30.26 3:29.55 6:59.81
+38.61
E1 4x4
1. Černý Ctibor

E1 4x4
2:37.26 2:38.46 5:15.72
2. Pašek Petr

E1 4x4
2:43.83 2:47.60 5:31.43
+15.71
3. Pešek Vladimír

E1 4x4
2:47.91 2:46.84 2:47.90 5:34.74
+19.02
4. Bursa Luděk

E1 4x4
2:54.00 2:54.67 2:55.87 5:48.67
+32.95
5. Bursa Jan

E1 4x4
2:55.90 2:59.45 2:57.94 5:53.84
+38.12
6. Hlavatý Petr

E1 4x4
3:01.57 2:59.52 2.56.37 5:55.89
+40.17
7. Hlavatá Lenka

E1 4x4
3:14.74 3:09.25 3:09.08 6:18.33
+62.61
E1 do 1400
1. Šauer Igor

E1 do 1400
3:14.15 3:12.90 6:27.05
2. Bystřický Pavel

E1 do 1400
3:20.31 3:20.79 3:23.37 6:41.10
+14.05
E1 do 1600
1. Kašpar Michal

E1 do 1600
2:53.34 2:52.54 2:52.29 5:44.83
2. Hanžl Robert

E1 do 1600
2:58.47 2:58.65 5:57.12
+12.29
3. Palme Maximilian

E1 do 1600
3:03.35 3:03.59 3:02.90 6:06.25
+21.42
4. Boček Jiří

E1 do 1600
3:06.47 3:04.80 3:02.52 6:07.32
+22.49
5. Václav Čech

E1 do 1600
3:04.35 3:05.95 3:03.06 6:07.41
+22.58
6. Boček Jiří ml.

E1 do 1600
3:12.10 3:08.19 3:08.19 6:16.38
+31.55
7. Kašparová Martina

E1 do 1600
3:21.42 3:12.06 3:14.03 6:26.09
+41.26
E1 do 2000
1. Pišta Michal

E1 do 2000
2:50.52 2:50.63 5:41.15
2. Dyršmíd Pavel

E1 do 2000
2:57.67 2:57.33 2:56.10 5:53.43
+12.28
3. Baďura Svatopluk

E1 do 2000
2:56.92 2:58.61 2:56.87 5:53.79
+12.64
4. Moscato Paolo

E1 do 2000
2:59.25 2:58.06 2:57.44 5:55.50
+14.35
5. Wainer Pavel

E1 do 2000
3:01.39 3:01.90 6:03.29
+22.14
6. Hendrich Jiří

E1 do 2000
3:16.98 3:15.65 3:17.58 6:32.63
+51.48
E1 do 900
1. Blažek Jan

E1 do 900
3:17.74 3:15.06 3:18.26 6:32.08
2. Novák Petr

E1 do 900
3:19.04 3:20.75 6:39.79
+7.71
3. Blažek Vladimír

E1 do 900
3:45.43 3:41.38 3:45.26 7:26.64
+54.56
4. Babík Martin

E1 do 900
3:57.08 3:57.90 7:54.98
+82.9
E1 nad 2000
1. Hruška Jiří

E1 nad 2000
2:41.69 2:42.41 2:43.59 5:24.10
2. Palme Kay

E1 nad 2000
2:51.66 2:49.53 2:48.62 5:38.15
+14.05
3. Pišta Martin

E1 nad 2000
2:54.16 2:53.30 5:47.46
+23.36
4. Franc Jiří

E1 nad 2000
3:24.46 3:23.15 3:23.55 6:46.70
+82.6
5. Franc Martin

E1 nad 2000
3:24.78 3:26.47 6:51.25
+87.15
Formule/prototypy
1. Šťástka Jiří

Formule/prototypy
3:41.03 3:36.15 3:34.69 7:10.84
H do 1400
1. Šinágl Milan

H do 1400
3:09.12 3:10.33 6:19.45
2. Anders Zdeněk

H do 1400
3:47.44 3:47.05 3:43.94 7:30.99
+71.54
H do 2000
1. Šplíchal Jiří ml.

H do 2000
3:11.58 3:08.64 6:20.22
H do 1600
1. Andrys František

H do 1600
3:15.72 3:10.20 3:12.85 6:23.05
2. Čížek Jiří

H do 1600
3:14.81 3:14.58 3:12.56 6:27.14
+4.09
H nad 2000
1. Šplíchal Jiří st.

H nad 2000
4:05.23 3:10.40 3:18.00 6:28.40
2. Kondratiev Martin

H nad 2000
3:24.35 3:29.15 3:24.84 6:49.19
+20.79

Absolutní výsledky