Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky Místo - Vysoká Jedle | 27. 7. 2019

Výsledky podle tříd

1. Černý Ctibor

E1 4x4
1:19:59 41:19.97 2:39
2. Vávra Roman

Formule/prototypy
1:24.79 1:23.75 2:48
+9
3. Král Ivo

H do 2000
1:25.55 1:24.86 1:24.01 2:50
+11
4. Michal Pišta

E1 do 2000
1:24.78 1:24.97 2:50
+11
5. Kašpar Michal

E1 do 1600
1:26.93 1:25.73 1:25.04 2:51
+12
6. Pišta Martin

E1 nad 2000
1:31.70 1:29.27 1:27.06 2:56
+17
7. Wainer Pavel

E1 do 2000
1:28.92 1:27.67 2:57
+18
8. Straka Petr

E1 do 1600
1:29.69 1:28.86 1:28.03 2:57
+18
9. Bursa Luděk

E1 4x4
1:30.08 1:28.68 1:28.52 2:57
+18
10. Hanžl Robert

E1 do 1600
1:30.65 1:29.16 1:35.58 3:00
+21
11. Bursa Jan

E1 4x4
1:33.20 1:31.90 1:30.62 3:02
+23
12. Kašparová Martina

E1 do 1600
1:34.34 1:32.56 1:32.69 3:05
+26
13. Václav Čech

E1 do 1600
1:33.03 1:48.34 1:32.60 3:06
+27
14. Červený Miroslav

H nad 2000
1:33.31 1:33.82 3:07
+28
15. Skořepa Jan

H do 1400
1:33.33 1:33.59 1:35.59 3:07
+28
16. Procházka Milan

SE nad 1800
1:37.50 1:34.41 1:33.70 3:08
+29
17. Hosnedl Jan

SE nad 1800
1:36.78 1:35.38 1:35.15 3:11
+32
18. Andrys František

H do 1600
1:36.58 1:35.61 1:35.69 3:11
+32
19. David Filip

SE nad 1800
1:38.82 1:37.41 1:34.85 3:12
+33
20. Rejšek Karel

E1 nad 2000
1:35.40 1:36.45 1:38.73 3:12
+33
21. Ribola Miroslav

SE nad 1800
1:36.89 1:37.45 1:35.43 3:12
+33
22. Jiří Čížek

H do 1600
1:37.13 1:35.84 1:36.51 3:12
+33
23. Šinágl Milan

H do 1400
1:35.79 1:37.91 3:14
+35
24. Blažek Jan

E1 do 900
1:41.24 1:39.02 1:37.17 3:16
+37
25. Horáková Zuzana

E1 do 1400
1:38.28 1:38.20 1:37.49 3:16
+37
26. Štefan Bronislav

H do 1600
1:37.76 1:37.96 1:40.40 3:16
+37
27. Novák Petr

E1 do 900
1:43.00 1:38.78 1:38.68 3:17
+38
28. Cebe Robert

E1 4x4
1:39.34 1:38.45 3:18
+39
29. Franc Jiří

E1 nad 2000
1:39.80 1:38.55 1:39.49 3:18
+39
30. Novák Petr ml.

SE do 1800
1:38.96 1:41.39 1:41.48 3:20
+41
31. Kondratiev Martin

H nad 2000
1:40.90 1:40.35 3:21
+42
32. Babický Petr

SE do 1800
1:41.70 1:41.03 1:41.09 3:22
+43
33. Valkus Antonín

SE do 1800
1:42.44 1:41.86 1:41.31 3:23
+44
34. Bína Václav

H do 1400
1:42.83 1:41.04 1:43.60 3:24
+45
35. Thomas Marcel

SE nad 1800
1:43.98 1:43.32 1:46.19 3:27
+48
36. Husák Jiří

SE do 1800
1:44.61 1:44.60 1:47.39 3:29
+50
37. Vrzal Lubomír

SE do 1300
1:46.81 1:45.21 3:32
+53
38. Blažek Vladimír

E1 do 900
1:49.91 1:46.51 1:47.04 3:33
+54
39. Anders Zdeněk

H do 1400
1:48.86 1:47.95 1:47.81 3:36
+57
40. Krňák Jiří ml.

E1 do 1400
1:50.03 1:48.78 3:39
+60
41. Babík Martin

E1 do 900
1:52.03 1:50.19 1:50.39 3:40
+61
42. Bursa Jan ml.

Formule/prototypy
1:55.15 1:53.52 1:55.87 3:48
+69
43. Veselý Zdeněk

SE do 1300
1:57.03 1:55.47 3:52
+73
44. Krňák Jiří

E1 do 1400
1:59.36 1:58.82 3:58
+79

Výsledky podle tříd