Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Výsledky podle tříd Místo - Vysoká Jedle | 27. 7. 2019

Absolutní výsledky

SE do 1300
1. Vrzal Lubomír

SE do 1300
1:46.81 1:45.21 3:32
2. Veselý Zdeněk

SE do 1300
1:57.03 1:55.47 3:52
+20
SE do 1800
1. Novák Petr ml.

SE do 1800
1:38.96 1:41.39 1:41.48 3:20
2. Babický Petr

SE do 1800
1:41.70 1:41.03 1:41.09 3:22
+2
3. Valkus Antonín

SE do 1800
1:42.44 1:41.86 1:41.31 3:23
+3
4. Husák Jiří

SE do 1800
1:44.61 1:44.60 1:47.39 3:29
+9
SE nad 1800
1. Procházka Milan

SE nad 1800
1:37.50 1:34.41 1:33.70 3:08
2. Hosnedl Jan

SE nad 1800
1:36.78 1:35.38 1:35.15 3:11
+3
3. David Filip

SE nad 1800
1:38.82 1:37.41 1:34.85 3:12
+4
4. Ribola Miroslav

SE nad 1800
1:36.89 1:37.45 1:35.43 3:12
+4
5. Thomas Marcel

SE nad 1800
1:43.98 1:43.32 1:46.19 3:27
+19
E1 4x4
1. Černý Ctibor

E1 4x4
1:19:59 41:19.97 2:39
2. Bursa Luděk

E1 4x4
1:30.08 1:28.68 1:28.52 2:57
+18
3. Bursa Jan

E1 4x4
1:33.20 1:31.90 1:30.62 3:02
+23
4. Cebe Robert

E1 4x4
1:39.34 1:38.45 3:18
+39
E1 do 1400
1. Horáková Zuzana

E1 do 1400
1:38.28 1:38.20 1:37.49 3:16
2. Krňák Jiří ml.

E1 do 1400
1:50.03 1:48.78 3:39
+23
3. Krňák Jiří

E1 do 1400
1:59.36 1:58.82 3:58
+42
E1 do 1600
1. Kašpar Michal

E1 do 1600
1:26.93 1:25.73 1:25.04 2:51
2. Straka Petr

E1 do 1600
1:29.69 1:28.86 1:28.03 2:57
+6
3. Hanžl Robert

E1 do 1600
1:30.65 1:29.16 1:35.58 3:00
+9
4. Kašparová Martina

E1 do 1600
1:34.34 1:32.56 1:32.69 3:05
+14
5. Václav Čech

E1 do 1600
1:33.03 1:48.34 1:32.60 3:06
+15
E1 do 2000
1. Michal Pišta

E1 do 2000
1:24.78 1:24.97 2:50
2. Wainer Pavel

E1 do 2000
1:28.92 1:27.67 2:57
+7
E1 do 900
1. Blažek Jan

E1 do 900
1:41.24 1:39.02 1:37.17 3:16
2. Novák Petr

E1 do 900
1:43.00 1:38.78 1:38.68 3:17
+1
3. Blažek Vladimír

E1 do 900
1:49.91 1:46.51 1:47.04 3:33
+17
4. Babík Martin

E1 do 900
1:52.03 1:50.19 1:50.39 3:40
+24
E1 nad 2000
1. Pišta Martin

E1 nad 2000
1:31.70 1:29.27 1:27.06 2:56
2. Rejšek Karel

E1 nad 2000
1:35.40 1:36.45 1:38.73 3:12
+16
3. Franc Jiří

E1 nad 2000
1:39.80 1:38.55 1:39.49 3:18
+22
Formule/prototypy
1. Vávra Roman

Formule/prototypy
1:24.79 1:23.75 2:48
2. Bursa Jan ml.

Formule/prototypy
1:55.15 1:53.52 1:55.87 3:48
+60
H do 1400
1. Skořepa Jan

H do 1400
1:33.33 1:33.59 1:35.59 3:07
2. Šinágl Milan

H do 1400
1:35.79 1:37.91 3:14
+7
3. Bína Václav

H do 1400
1:42.83 1:41.04 1:43.60 3:24
+17
4. Anders Zdeněk

H do 1400
1:48.86 1:47.95 1:47.81 3:36
+29
H do 2000
1. Král Ivo

H do 2000
1:25.55 1:24.86 1:24.01 2:50
H do 1600
1. Andrys František

H do 1600
1:36.58 1:35.61 1:35.69 3:11
2. Jiří Čížek

H do 1600
1:37.13 1:35.84 1:36.51 3:12
+1
3. Štefan Bronislav

H do 1600
1:37.76 1:37.96 1:40.40 3:16
+5
H nad 2000
1. Červený Miroslav

H nad 2000
1:33.31 1:33.82 3:07
2. Kondratiev Martin

H nad 2000
1:40.90 1:40.35 3:21
+14

Absolutní výsledky