Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky Ročov | 7. 4. 2019

Výsledky podle tříd

1. CHAMOLA Michal

1:24.87 1:23.38 1:24.11
2. ČERNÝ Ctibor

E1 4x4
1:24.72 1:24.21 1:24.46 0:00.83
3. CHAMOLA Radek

1:26.53 1:26.96 DNS 0:03.15
+2.32
4. PEŠEK Vladimír

E1 4x4
1:28.14 1:28.68 1:29.62 0:04.76
+3.93
5. PIŠTA Michal

E1 do 2000
1:30:77 1:30:41 DNS 0:07.03
+6.2
6. KAŠPAR Michal

E1 do 1600
1:32.16 1:32.30 1:31.44 0:08.06
+7.23
7. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
1:32.85 1:33.03 DNS 0:09.47
+8.64
8. BAĎURA Svatopluk

E1 do 2000
1:34.74 1:33.82 DNS 0:10.44
+9.61
9. LEHKÝ Martin

E1 4x4
1:35.20 1:34.11 DNS 0:10.73
+9.9
10. WAINER Pavel

E1 do 2000
1:36.04 1:35.65 1:35.10 0:11.72
+10.89
11. HANŽL Robert

E1 do 1600
1:39.29 1:36.46 1:37.33 0:13.08
+12.25
12. CEBE Robert

E1 4x4
1:38.82 1:38.95 1:36.80 0:13.42
+12.59
13. ČECH Václav

E1 do 1600
1:38.75 1:38.08 1:37.32 0:13.94
+13.11
14. HLAVATÝ Petr

E1 4x4
1:39.59 1:37.48 1:38.43 0:14.10
+13.27
15. HASIL Vladimír

H do 2000
1:40.68 1:39.33 1:37.52 0:14.14
+13.31
16. ŠPLÍCHAL Jiří ml.

H do 2000
1:39.68 1:39.90 1:39.11 0:15.73
+14.9
17. ŠINÁGL Milan

H do 1400
1:42.43 1:39.60 1:40.42 0:16.22
+15.39
18. HOSNEDL Jan

SE nad 1800
1:41.19 1:41.12 1:40.18 0:16.80
+15.97
19. SKOŘEPA Jan

H do 1400
1:41.21 1:40.30 1:40.75 0:16.92
+16.09
20. ŠAUER Igor

E1 do 1400
1:40.65 1:43.73 DNS 0:17.27
+16.44
21. HLAVATÁ Lenka

E1 4x4
1:43.54 1:41.12 1:42.71 0:17.74
+16.91
22. PROCHÁZKA Milan

SE nad 1800
1:41.75 1:41.31 1:41.21 0:17.83
+17
23. ŠTEFAN Bronislav

H do 1600
1:42.78 1:42.46 1:41.90 0:18.52
+17.69
24. ČÍŽEK Jiří

H do 1600
1:42.11 1:42.10 1:43.30 0:18.72
+17.89
25. ČERVENÝ Miroslav

H nad 2000
1:43.56 1:42.57 1:42.53 0:19.15
+18.32
26. RIBOLA Miroslav

SE nad 1800
1:44.89 1:43.48 1:42.54 0:19.16
+18.33
27. TAJČ Tomáš

E1 nad 2000
1:45.13 1:43.12 1:44.27 0:19.74
+18.91
28. ŠPLÍCHAL Jiří St.

H do 2000
1:43.94 1:44.55 1:43.20 0:19.82
+18.99
29. DAVID Filip

SE nad 1800
1:44.39 1:43.81 1:45.41 0:20.43
+19.6
30. BLAŽEK Jan

E1 do 900
1:45.24 1:44.51 1:44.22 0:20.84
+20.01
31. REJŠEK Karel

E1 nad 2000
1:45.12 1:44.76 1:45.41 0:21.38
+20.55
32. KUDRNA Miroslav

SE do 1800
1:45.91 1:45.84 1:44.78 0:21.40
+20.57
33. HORÁKOVÁ Zuzana

E1 do 1400
1:47.57 1:45.44 1:45.38 0:22
+21.17
34. ALTMAN David

SE nad 1800
1:46.39 1:45.86 DNS 0:22.48
+21.65
35. BABICKÝ Petr

SE do 1800
1:46.11 1:46.94 1:50.62 0:22.73
+21.9
36. KAŠPAROVÁ Martina

E1 do 1600
1:46.55 1:48.56 1:47.61 0:23.17
+22.34
37. BYSTŘICKÝ Pavel

E1 do 1400
1:50.15 1:48.15 1:46.76 0:23.38
+22.55
38. NOVÁK Petr ml.

SE do 1800
1:48.93 1:48.72 1:50.09 0:25.34
+24.51
39. FRANC Jiří

E1 nad 2000
1:51.74 1:49.95 DNS 0:26.57
+25.74
40. HETZEL Sven

SE do 1800
1:52.88 1:51.01 1:50.41 0:27.03
+26.2
41. THOMAS Marcel

SE nad 1800
1:51.30 1:50.60 1:52.61 0:27.22
+26.39
42. FRANC Martin

E1 nad 2000
1:52.61 1:51.09 DNS 0:27.71
+26.88
43. BABÍK Martin

E1 do 900
1:52.58 DNF 1:56.96 0:29.20
+28.37
44. NOVÁK Petr st.

E1 do 900
1:53.46 1:58.87 1:52.70 0:29.32
+28.49
45. JÍCHA Aleš

SE do 1300
1:56.01 1:55.06 1:53.78 0:30.40
+29.57
46. KNOP Michal

E1 do 2000
1:54.95 1:54.71 1:55.77 0:31.33
+30.5
47. ANDERS Zdeněk

H do 1400
1:58.58 1:56.68 1:55.23 0:31.85
+31.02
48. ŠŤÁSTKA Jiří

1:59.06 1:55.52 1:55.54 0:32.14
+31.31
49. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
1:58.04 1:59.79 1:56.70 0:33.32
+32.49
50. VESELÝ Zdeněk

SE do 1300
2:01.18 1:59.55 2:00.26 0:36.17
+35.34
51. PFLEGER Josef

E1 do 1400
2:02.37 2:05.23 2:01.91 0:38.53
+37.7
52. KONDRATIEV Martin

H nad 2000
2:17.54 2:09.65 DNS 0:46.27
+45.44

Výsledky podle tříd