Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Absolutní výsledky trať Svahová | 15. 6. 2019

Výsledky podle tříd

1. ČERNÝ Ctibor

E1 4x4
1:16.04 1:16.40
2. KAŠPAR Michal

E1 do 1600
1:21.01 1:22.22 1:20.81 0:04.77
3. DYRŠMÍD Pavel
OPEL Astra
E1 do 2000
1:22.20 1:21.58 0:05.54
+0.77
4. Pišta Michal
OPEL Astra
E1 do 2000
1:21.77 1:21.72 0:05.68
+0.91
5. Král Ivo

1.26.31 1:24.71 1:23.79 0:07.75
+2.98
6. Robert Hanžl

E1 do 1600
1:25.46 1:23.80 1:24.59 0:07.76
+2.99
7. Straka Petr

E1 do 1600
1:25.02 1:24.50 0:08.46
+3.69
8. Wainer Pavel

E1 do 2000
1:25.72 1:24.60 0:08.56
+3.79
9. Moscato Paolo

E1 do 2000
1:26.64 1:24.66 0:08.62
+3.85
10. Hlavatý Petr

E1 4x4
1:26.28 1:25.03 1:25.49 0:08.99
+4.22
11. Pišta Martin

E1 nad 2000
1:26.50 1:25.56 0:09.52
+4.75
12. Hlavatá Lenka

E1 4x4
1:27.45 1:31.98 1:25.87 0:09.83
+5.06
13. Cikán Radek

SE do 1800
1:28.43 1:32.21 1.29.53 0:12.39
+7.62
14. Kašparová Martina

E1 do 1600
1:29.80 1:29.72 1:29.62 0:13.58
+8.81
15. Cebe Robert

E1 4x4
1:30.95 1:30.32 0:14.28
+9.51
16. Kuba Aleš

E1 do 2000
1:35.94 1:34.76 1:30.33 0:14.29
+9.52
17. Kuba Tomáš

E1 do 2000
1:30.89 1:30.81 0:14.77
+10
18. Suchařípa David

H do 1600
1:35.02 1:33.40 1:31.27 0:15.23
+10.46
19. Andrys František

H do 1600
1:31.70 1:32.79 1:31.75 0:15.66
+10.89
20. Babický Petr

SE do 1800
1:32.04 1:33.57 0:16
+11.23
21. Franc Jiří

E1 nad 2000
1:32.31 1:32.19 0:16.15
+11.38
22. Blažek Jan

E1 do 900
1:33.57 1:32.73 1:34.81 0:16.69
+11.92
23. Novák Petr

E1 do 900
1:34.47 1:36.09 0:17.43
+12.66
24. David Filip

SE nad 1800
1:33.49 1:33.93 1:33.75 0:17.45
+12.68
25. Štefan Bronislav

H do 1600
1:35.15 1:34.42 1:33.99 0:17.95
+13.18
26. Altman David

SE nad 1800
1:35.13 1:34.78 1:34.84 0:18.74
+13.97
27. Šťástka Jiří

1:38.66 1:37.29 1:36.08 0:20.04
+15.27
28. Šauer Igor

E1 do 1400
1:37.51 1:36.32 0:20.28
+15.51
29. Kondratiev Martin

H nad 2000
1:36.64 1:36.80 0:20.60
+15.83
30. Šátek Jakub

E1 do 1600
1:36.88 1:37.09 1:36.67 0:20.63
+15.86
31. Novák Petr ml.

SE do 1800
1:37.89 1:41.19 1:37.95 0:21.85
+17.08
32. Husák Jiří

SE do 1800
1:40.74 1:41.53 1:39.75 0:23.71
+18.94
33. Anders Zdeněk

H do 1400
1:44.94 1:43.28 1:42.73 0:26.69
+21.92
34. Suchařípa Dan

H do 1600
1:46.45 1:44.80 1:43.16 0:27.12
+22.35
35. Kubová Denisa

H do 1600
1:45.91 1:46.79 1:44.94 0:28.90
+24.13
36. Babík Martin

E1 do 900
1:45.40 0:29.36
+24.59
37. Blažek Vladimír

E1 do 900
1:48.03 1:46.18 1:48.41 0:30.14
+25.37
38. Ribola Miroslav

SE nad 1800
1:52.72 1:54.21 1:49.17 0:33.13
+28.36
39. Jícha Aleš

SE do 1300
1:52.20 1:51.38 1:50.27 0:34.23
+29.46
40. Krňák iří

E1 do 1400
1:59.08 1:54.30 0:38.26
+33.49

Výsledky podle tříd