Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Výsledky podle tříd trať Svahová | 15. 6. 2019

Absolutní výsledky

1. Král Ivo

1.26.31 1:24.71 1:23.79 0:07.75
2. Šťástka Jiří

1:38.66 1:37.29 1:36.08 0:20.04
+12.29
SE do 1300
1. Jícha Aleš

SE do 1300
1:52.20 1:51.38 1:50.27 0:34.23
SE do 1800
1. Cikán Radek

SE do 1800
1:28.43 1:32.21 1.29.53 0:12.39
2. Babický Petr

SE do 1800
1:32.04 1:33.57 0:16
+3.61
3. Novák Petr ml.

SE do 1800
1:37.89 1:41.19 1:37.95 0:21.85
+9.46
4. Husák Jiří

SE do 1800
1:40.74 1:41.53 1:39.75 0:23.71
+11.32
SE nad 1800
1. David Filip

SE nad 1800
1:33.49 1:33.93 1:33.75 0:17.45
2. Altman David

SE nad 1800
1:35.13 1:34.78 1:34.84 0:18.74
+1.29
3. Ribola Miroslav

SE nad 1800
1:52.72 1:54.21 1:49.17 0:33.13
+15.68
E1 4x4
1. ČERNÝ Ctibor

E1 4x4
1:16.04 1:16.40
2. Hlavatý Petr

E1 4x4
1:26.28 1:25.03 1:25.49 0:08.99
3. Hlavatá Lenka

E1 4x4
1:27.45 1:31.98 1:25.87 0:09.83
+0.84
4. Cebe Robert

E1 4x4
1:30.95 1:30.32 0:14.28
+5.29
E1 do 1400
1. Šauer Igor

E1 do 1400
1:37.51 1:36.32 0:20.28
2. Krňák iří

E1 do 1400
1:59.08 1:54.30 0:38.26
+17.98
E1 do 1600
1. KAŠPAR Michal

E1 do 1600
1:21.01 1:22.22 1:20.81 0:04.77
2. Robert Hanžl

E1 do 1600
1:25.46 1:23.80 1:24.59 0:07.76
+2.99
3. Straka Petr

E1 do 1600
1:25.02 1:24.50 0:08.46
+3.69
4. Kašparová Martina

E1 do 1600
1:29.80 1:29.72 1:29.62 0:13.58
+8.81
5. Šátek Jakub

E1 do 1600
1:36.88 1:37.09 1:36.67 0:20.63
+15.86
E1 do 2000
1. DYRŠMÍD Pavel
OPEL Astra
E1 do 2000
1:22.20 1:21.58 0:05.54
2. Pišta Michal
OPEL Astra
E1 do 2000
1:21.77 1:21.72 0:05.68
+0.14
3. Wainer Pavel

E1 do 2000
1:25.72 1:24.60 0:08.56
+3.02
4. Moscato Paolo

E1 do 2000
1:26.64 1:24.66 0:08.62
+3.08
5. Kuba Aleš

E1 do 2000
1:35.94 1:34.76 1:30.33 0:14.29
+8.75
6. Kuba Tomáš

E1 do 2000
1:30.89 1:30.81 0:14.77
+9.23
E1 do 900
1. Blažek Jan

E1 do 900
1:33.57 1:32.73 1:34.81 0:16.69
2. Novák Petr

E1 do 900
1:34.47 1:36.09 0:17.43
+0.74
3. Babík Martin

E1 do 900
1:45.40 0:29.36
+12.67
4. Blažek Vladimír

E1 do 900
1:48.03 1:46.18 1:48.41 0:30.14
+13.45
E1 nad 2000
1. Pišta Martin

E1 nad 2000
1:26.50 1:25.56 0:09.52
2. Franc Jiří

E1 nad 2000
1:32.31 1:32.19 0:16.15
+6.63
H do 1400
1. Anders Zdeněk

H do 1400
1:44.94 1:43.28 1:42.73 0:26.69
H do 1600
1. Suchařípa David

H do 1600
1:35.02 1:33.40 1:31.27 0:15.23
2. Andrys František

H do 1600
1:31.70 1:32.79 1:31.75 0:15.66
+0.43
3. Štefan Bronislav

H do 1600
1:35.15 1:34.42 1:33.99 0:17.95
+2.72
4. Suchařípa Dan

H do 1600
1:46.45 1:44.80 1:43.16 0:27.12
+11.89
5. Kubová Denisa

H do 1600
1:45.91 1:46.79 1:44.94 0:28.90
+13.67
H nad 2000
1. Kondratiev Martin

H nad 2000
1:36.64 1:36.80 0:20.60

Absolutní výsledky